Öğrencimiz Türker, Belçika’dan Derece ile Döndü

Karting sporunun ülkemizdeki parlayan yıldızları arasında yer alan ve Modafen’in bu alandaki gurur kaynağı olmaya devam eden 1637 numaralı öğrencimiz Ali Ehad Türker, Belçika’da podyumda yer aldı.

Ülkemizi, 2019 yılında gerçekleştirilen Avrupa Karting Şampiyonası’nda, kendi kategorisinde temsil etmiş tek Türk pilot olan Türker’in başarılı ilerleyişi sürüyor. Bu yıl boyunca hem Avrupa hem de ulusal yarışlarda ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ederek isminden sıkça söz ettiren Türker, bu hafta sonu BMC 3. Ayağı için koşulan “Karting Genk: Home of Champions” pistinde ülkemizi temsil etti ve rakiplerini geride bırakarak 2.’lik kupasıyla podyumda yer aldı. Türker, ayrıca Senior kategorisinin en hızlı turunu atarak yarışın en hızlı pilotu unvanını aldı.

Öğrencimiz Türker, son olarak Avrupa Rotax Şampiyonası’nın son ayağı için Almanya’nın Wackersdorf şehrinde piste çıkmıştı.

Modafen Ailesi olarak öğrencimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor ve kendisine bu başarılarının devamını diliyoruz.

13 Eylül 2021 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not