Öğrencimiz Mina Gençoğuz, Lander Üniversitesinden Davet Aldı

‘Saygı’ olgusunun en fazla benimsendiği spor olarak öne çıkan golf, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde göğsümüzü kabartan spor dalı oldu. Modafen öğrencilerinden Mina Gençoğuz, sportif başarısıyla Lander Üniversitesinden burs hakkı kazanarak devler liginde oynamak üzere Greenwood’a davet edildi.

Yıllardır oynadığı golf sporu ile pek çok başarıya imza atan ve bu sayede yüzümüzü güldüren öğrencimiz Mina, birden fazla uluslararası kurumdan davet ve teklif almasına karşın kendi tercihi ile Lander Üniversitesini seçti. Lander Üniversitesi, akademik yeterliliğin yanı sıra sportif yetenek ve başarıları da eşgüdümlü bir şekilde değerlendirmesiyle ünlü bir kurum.  Kurum, gerçekleştirdiği bu davet ile öğrencimiz Mina’nın akademik yeterlilik ve sportif yetenekleri ile başarılarını takdir ettiğini gösterdi.

Modafen ailesi olarak genç sporcumuzu tebrik eder, kendisine, başarılarının devamını dileriz.

9 Mart 2021 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not