Öğrencimiz Merih Demiral, Yılın En İyi Çıkış Yapan Sporcusu Oldu

Mezun öğrencilerimizden Merih Demiral “Yılın en iyi çıkış yapan sporcusu” ödülünün sahibi oldu. Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni’nde konuşma yapan Merih Demiral, ödül alan diğer sporcularla birlikte aynı sahnede yer almaktan dolayı gurur duyduğunu belirterek ailesine, ekibine ve kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Modafen olarak, Juventus ve Türkiye A Milli Futbol Takımı formalarıyla ülkemizi uluslararası alanda en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandıran öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

25 Aralık 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not