Öğrencimiz Merih Demiral, Yılın En İyi Çıkış Yapan Sporcusu Oldu

Mezun öğrencilerimizden Merih Demiral “Yılın en iyi çıkış yapan sporcusu” ödülünün sahibi oldu. Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni’nde konuşma yapan Merih Demiral, ödül alan diğer sporcularla birlikte aynı sahnede yer almaktan dolayı gurur duyduğunu belirterek ailesine, ekibine ve kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Modafen olarak, Juventus ve Türkiye A Milli Futbol Takımı formalarıyla ülkemizi uluslararası alanda en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandıran öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

25 Aralık 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not