Öğrencimiz Efe Kurtulmuş Milli Takıma Seçildi

8. sınıf öğrencimiz Efe Niyazi Kurtulmuş göstermiş olduğu azim ve başarı karşısında Milli Takım’a seçildi.

Kurtulmuş futbolda elde etmiş olduğu başarı ile U14 Milli Takım aday kadrosuna seçildi. Hazırlıkları devam eden ve öğrencimizin de içerisinde bulunmuş olduğu Milli Takım adayları 2 ayrı kampa katılacaklar. İlk kamp 3 gün boyunca Riva’da gerçekleşecekken, ikinci kamp 8 gün boyunca Antalya’da yapılacak. Kamplarda yapılan maçlar ve bu maçlarda gösterilecek başarı sonucunda Milli Takım U14 kadrosu resmen oluşturulacak.

Bununla beraber Fotomaç yazarı Sinan Vardar’ın Sabah gazetesinde öğrencimizden “Geleceğin yıldız adayı. Eğitimi ve sosyal gelişimi doğru tamamlanırsa gelecekte çok ses getirecek.” şeklinde bahsetmesi Modafen ailesi olarak hepimizi onurlandırmıştır.

Habere linkten ulaşabilirsiniz.

Modafen ailesi olarak öğrencimiz Efe Niyazi Kurtulmuş’u tebrik ediyor başarılarının spor hayatı boyunca devam etmesini diliyoruz.

31 Ekim 2018 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not