Öğrencimiz Efe Kurtulmuş Milli Takıma Seçildi ⋅ Modafen

Öğrencimiz Efe Kurtulmuş Milli Takıma Seçildi

8. sınıf öğrencimiz Efe Niyazi Kurtulmuş göstermiş olduğu azim ve başarı karşısında Milli Takım’a seçildi.

Kurtulmuş futbolda elde etmiş olduğu başarı ile U14 Milli Takım aday kadrosuna seçildi. Hazırlıkları devam eden ve öğrencimizin de içerisinde bulunmuş olduğu Milli Takım adayları 2 ayrı kampa katılacaklar. İlk kamp 3 gün boyunca Riva’da gerçekleşecekken, ikinci kamp 8 gün boyunca Antalya’da yapılacak. Kamplarda yapılan maçlar ve bu maçlarda gösterilecek başarı sonucunda Milli Takım U14 kadrosu resmen oluşturulacak.

Bununla beraber Fotomaç yazarı Sinan Vardar’ın Sabah gazetesinde öğrencimizden “Geleceğin yıldız adayı. Eğitimi ve sosyal gelişimi doğru tamamlanırsa gelecekte çok ses getirecek.” şeklinde bahsetmesi Modafen ailesi olarak hepimizi onurlandırmıştır.

Habere linkten ulaşabilirsiniz.

Modafen ailesi olarak öğrencimiz Efe Niyazi Kurtulmuş’u tebrik ediyor başarılarının spor hayatı boyunca devam etmesini diliyoruz.

31 Ekim 2018 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not