Öğrencimiz Berke Saka’dan Türkiye Rekoru ⋅ Modafen

Öğrencimiz Berke Saka’dan Türkiye Rekoru

Öğrencimiz Berke Saka, 21-23 Haziran tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlenen Comen Akdeniz Ülkeleri Yıldızlar Yüzme Şampiyonası’na Milli Takım formasıyla katıldı.

100 metre sırtüstü ve 200 metre karışıkta “15-16 Yaş Türkiye Rekorları”nı kırarak altın madalya kazanan öğrencimiz, 200 metre sırtüstünde de gümüş madalya kazandı ve başarılı sonuçlarıyla erkek milli takımımızı 1. sıraya taşıdı.

Türkiye rekoru kırarak altın madalya kazanan ve 4×100 metre karışık bayrak takımında da yer alan Berke Saka, toplamda 3 altın, 1 gümüş madalya ve 3 yeni Türkiye rekorunun sahibi olarak müsabakalara imza atmış oldu.

Modafen Ailesi olarak öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

24 Haziran 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not