Öğrencimiz Berkay Yılmaz’ın Milli Takım Başarısı ⋅ Modafen

Öğrencimiz Berkay Yılmaz’ın Milli Takım Başarısı

Öğrencimiz Berkay Yılmaz’ın da büyük başarılar elde ederek içerisinde yer aldığı U16 Basketbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nda Yunanistan’a Karşı oynadığı mücadeleyi 75-62 skorla kazandı.

Turnuvayı 5. Sırada bitiren millilerimiz, bu sonuçla gelecek sezon yapılacak olan U17 Dünya Şampiyonası’na vize almayı da başardı.

Modafen Ailesi olarak öğrencimiz Berkay Yılmaz başta olmak üzere, U16 Milli Takım oyuncularımızı tebrik ediyor, başarılarının önümüzdeki sezonlarda artarak devam etmesini diliyoruz.

19 Ağustos 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not