Öğrencimiz Berkay Yılmaz, U 19 Milli Takımımızın Dünya Kupası Serüveninde ⋅ Modafen

Öğrencimiz Berkay Yılmaz, U 19 Milli Takımımızın Dünya Kupası Serüveninde

Fenerbahçe formasıyla potada gelecek vadeden 105 numaralı 12. sınıf öğrencimiz Berkay Yılmaz, U 19 Milli Takımımızın Dünya Kupası serüveninde boy gösteriyor.

FIBA 2021 19 Yaş Altı Erkekler Dünya Kupası, dün Letonya’da başladı. Riga ve Daugavpils kentlerinde düzenlenecek organizasyonda Türkiye, ABD’nin yanı sıra Avustralya ve Mali ile D Grubu’nda yer alıyor.

Öğrencimiz Yılmaz’ın da ter dökeceği mücadeleler, FİBA’nın YouTube kanalından naklen izlenebilecek. Gururumuz Yılmaz’ın da forma giyeceği mücadeleleri izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

19 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, gruptaki ikinci maçını bugün Avustralya ile saat 17.30’da, sonraki maçını ise 6 Temmuz Salı günü saat 17.30’da Mali ile oynayacak.

Modafen ailesi olarak öğrencimizi tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyoruz.

5 Temmuz 2021 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not