Öğrencimiz Berkay Yılmaz, U 19 Milli Takımımızın Dünya Kupası Serüveninde

Fenerbahçe formasıyla potada gelecek vadeden 105 numaralı 12. sınıf öğrencimiz Berkay Yılmaz, U 19 Milli Takımımızın Dünya Kupası serüveninde boy gösteriyor.

FIBA 2021 19 Yaş Altı Erkekler Dünya Kupası, dün Letonya’da başladı. Riga ve Daugavpils kentlerinde düzenlenecek organizasyonda Türkiye, ABD’nin yanı sıra Avustralya ve Mali ile D Grubu’nda yer alıyor.

Öğrencimiz Yılmaz’ın da ter dökeceği mücadeleler, FİBA’nın YouTube kanalından naklen izlenebilecek. Gururumuz Yılmaz’ın da forma giyeceği mücadeleleri izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

19 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, gruptaki ikinci maçını bugün Avustralya ile saat 17.30’da, sonraki maçını ise 6 Temmuz Salı günü saat 17.30’da Mali ile oynayacak.

Modafen ailesi olarak öğrencimizi tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyoruz.

5 Temmuz 2021 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not