Modafenli Aras Asrak’tan LGS 500 Tam Puan! ⋅ Modafen

Modafenli Aras Asrak’tan LGS 500 Tam Puan!

Okulumuzun 1324 numaralı öğrencisi Aras Asrak, 1 milyonu aşkın öğrencinin katıldığı Liseye Geçiş Sınavı’nda tüm soruları doğru yanıtlayarak, tam puan yapan 193 öğrenciden biri olmayı başardı.

1. sınıftan itibaren Modafen Okul Yüzme Takımı’nda olan ve haftanın altı günü yoğun yüzme antrenmanlarına katılan Aras Asrak, A tipi eğitim ve öğretim anlayışımız çerçevesinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında tüm sorulara doğru yanıt vererek 500 tam puan aldı.

Modafen Ailesi olarak bu büyük başarıya imza atan öğrencimiz Aras Asrak ile birlikte sınav için emek veren tüm öğrencilerimizi ve onları bu maratonda destekleyen velilerimiz ile öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

1 Temmuz 2022 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not