Öğrencilerimizi İngiltere Yaz Okuluna Uğurladık ⋅ Modafen

Öğrencilerimizi İngiltere Yaz Okuluna Uğurladık

Öğrencilerimiz bu yaz da İngiltere’nin yolunu tuttu. Yazın tadını çıkarmak, İngiliz kültürünü yaşamak ve İngilizcelerini daha üst seviyelere çıkartmak üzere Londra’nın önde gelen üniversitelerinden olan Royal Holloway’in yaz okulu programına katılan 17 öğrencimiz, burada 15 gün geçirecek. Kafilemize İngilizce öğretmenlerimiz Hande Merve Yılga ve Kurtuluş Akyüz eşlik edecek.

Öğrencilerimiz, Royal Holloway’de, kendileri gibi yaz okuluna gelen farklı ülkelerden pek çok öğrenci ile de arkadaşlık kurma fırsatı yakalayacak. Yarım gün ders yapılan okulda, günün diğer kalan kısmı öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilen sosyal ve sportif aktivitelere ayrılacak. Ayrıca, sosyal aktiviteler çerçevesinde birçok tarihi ve turistik yer de ziyaret edilmiş olacak.

3 Temmuz 2013 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not