Öğrencilerimizden Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı

Modafen öğrencileri yıl boyunca yaşayarak öğrendikleri İngilizce eğitimini, Cambridge English sınavlarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da akademik bir platforma taşıdı. Öğrencilerimiz, Cambridge YLE (Starters-Movers-Flyers) ve KET, PET, FCE sertifikalarını bugün okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törenle İngilizce öğretmenlerinin elinden aldı. Öğrencilerimiz Türkiye, İstanbul ve Marmara istatistiklerinin tümünde, ortalama puanların üzerinde başarı gösterdi.

Sınav merkezi olarak destek verdiğimiz ve bu yıl da “Distinctive Schools” kategorisinde yer almaktan gurur duyduğumuz Cambridge English sınavları, uluslararası platformda öğrencilerimizin başarılarını belgelendirmektedir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinde kendini kanıtlamaya ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçmek için gereken özgüveni ve becerileri öğrencilerimize kazandırmaya yardımcı olan Cambridge English sınavları, onlara kendi dilleri dışında kazanmaları gereken motivasyonu sağlamakta ve sürekli eğitimi desteklemektedir.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

9 Aralık 2021 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not