Öğrencilerimiz Sosyal Sorumluluk Projelerini Sundular

Öğrencilerimiz, Koruncuk Vakfının (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı) 5-11 Mayıs tarihleri arası Koruncuk Haftası etkinlikleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleşen “Sosyal Sorumluluk Projeleri” temalı açık oturumda okulumuzu başarıyla temsil ettiler.

Modaretörlüğünü ünlü oyuncu Şebnem Dönmez’in üstlendiği açık oturumda okulumuzu 6. sınıf öğrencilerimizden Defne Akar, Ahmet Akdeniz, İdil Ceylan, Kuzey Ünlü ve Ozan Bakkal; 7. sınıf öğrencilerimizden Sina Besen ve Gamze Genç temsil etti. Öğrencilerimize Türkçe öğretmenleri Ayça Tunçel ve Şükriye Aydın eşlik etti.

Şebnem Dönmez, oturum boyunca katılımcıların sosyal sorumluluk projelerine ilişkin fikirlerini sorguladı. Çocukların bu konudaki bireysel faaliyetlerini ve okullarında hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerini dinledi.

Etkinlik, çocuklarımızı sosyal sorumluluk almaya ve çocuk hakları konusunda ön araştırma yapmaya yöneltti. Öğrencilerimiz, oturum süresince büyük bir özgüvenle kendilerini ifade ederek bu konuya karşı kayıtsız olmadıklarının güzel bir örneğini sergilediler.

Bu güzel etkinlikle öğrencilerimizi buluşturan Modafen ailesinin değerli üyelerinden, aynı zamanda Koruncuk Vakfı üyesi Burcu Akar’a teşekkür ederiz.

8 Mayıs 2014 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not