Öğrencilerimiz İstanbul Modern Sanatlar Müzesi’ni Gezdiler ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz İstanbul Modern Sanatlar Müzesi’ni Gezdiler

Dördüncü sınıf öğrencilerimiz, resim öğretmenleri Özlem Demirtaş ile birlikte İstanbul Modern Sanat Müzesin’e keyifli bir gezi gerçekleştirdiler. “Geçmiş ve Gelecek” adlı koleksiyon sergisiyle modern ve çağdaş sanatın ilk günden bugüne geçirdiği dönüşüme tanıklık eden eserleri incelemek çocuklarımıza eşsiz bir sanat deneyimi yaşattı. Aynı zamanda İstanbul Modern’in düzenlediği “Ressam ve Resim: Mehmet Güleryüz Retrospektifi”ni gezme şansı da bulan minik ziyaretçiler, sanatçının 1960’lı yıllardan 2010’lu yıllara uzanan kariyerinin bir dökümü niteliğinde olan resim, heykel ve gravürlerini yakından incelediler.

Aynı mekanda dünyanın en prestijli fotoğraf ajanslarından Magnum Photos’un geçtiğimiz yüzyıldan bu yana görsel kültürde iz bırakan fotoğraflarının yaratım süreçlerini izleyen miniklerimiz Magnum fotoğrafçılarının tarihe geçmiş fotoğraflarının arka planını da görebildiler.

19 Mart 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not