Öğrencilerimiz İngilizce Tiyatro Seyretti ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz İngilizce Tiyatro Seyretti

Arjantinli sanat topluluğu ArtSpot’un dünya turnesi kapsamında sahneledikleri “The Tower” isimli tiyatro oyununa öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi.

Konferans salonumuzda, tek perde ve İngilizce olarak sahnelenen The Tower; etkileyici oyunculukları, müzikleri ve eğitici dili ile öğrencilerimizden tam not aldı.

The Tower oyununda Pisa Kulesinin ortaya çıktığı tarihe yolculuk yapıldı. Allegra, İl Signore, Francesca, Giovanni rollerini canlandıran oyuncuları, salonu dolduran öğrencilerimiz ilgili ile izlediler.

5 Mart 2014 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not