Öğrencilerimiz İlk Yardım Eğitimi Aldı ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz İlk Yardım Eğitimi Aldı

Modafen İlk Yardım Haftası kapsamında öğrencilerimize, uzman hemşireler tarafından gün boyunca temel ilk yardım eğitimi verildi. Konferans salonumuzda gerçekleştirilen ilk yardım eğitimleri, öğrencilerimizin yaşları baz alınarak dört oturumda yapıldı. Bu faydalı eğitimlerde öğrencilerimiz hayat kurtaran bilgiler edindiler.

İlk yardım eğitiminde; toplum içerisinde yaygın olarak bilinen ilk yardım yanlışları, 112 acil servisine nasıl bilgilendirme yapılacağı, okul kazalarında yapılacak ilk yardım müdahaleleri, yanık-kırık-çıkık-burkulma tedavileri, denizde ve havuzda meydana gelen boğulma vakalarında yapılabilecekler gibi birçok farklı konuda faydalı bilgiler yer aldı. Eğitim sonrasındaki soru-cevap bölümünde ise uzman hemşireler, öğrencilerimizin ilk yardımla ilgili sorularına cevap verdiler.

4 Nisan 2014 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not