Öğrencilerimiz Goethe Enstitüsü’nün düzenlediği Almanca Fit A1 ve A2 Sınavını Başarıyla Tamamladı

Goethe Enstitüsü’nün 24 Nisan Çarşamba günü okulumuzda düzenlediği Almanca Fit A1 ve A2 sınavını Almanca eğitimi alan öğrencilerimiz başarıyla tamamladı.

Goethe Enstitüsü tarafından düzenlenen ve dünya genelinde yüksek bir tanınma derecesine sahip Fit A1 ve Fit A2 sınavını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz sertifikalarını öğretmenlerinin elinden aldı. Uluslararası standartlarda kabul gören ve dillere ilişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesinin yetkinlik derecelendirmesine denk gelen Fit A1 ve A2 sınavını tamamlayan öğrencilerimiz bu başarıları ile Almancayı yetkin biçimde öğrendiklerini kanıtlamış oldu.

Modafen Ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

19 Haziran 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not