Öğrencilerimiz Goethe Enstitüsü’nün düzenlediği Almanca Fit A1 Sınavını Başarıyla Tamamladı ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz Goethe Enstitüsü’nün düzenlediği Almanca Fit A1 Sınavını Başarıyla Tamamladı

Goethe Enstitüsü Beyoğlu’nda 6 Mayıs Cuma günü  gerçekleşen Almanca Fit A1 sınavını Almanca eğitimi alan öğrencilerimiz başarıyla tamamladı.

Goethe Enstitüsü tarafından düzenlenen ve dünya genelinde yüksek bir tanınma derecesine sahip Fit A1 sınavını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz sertifikalarını öğretmenlerinin elinden aldı. Uluslararası standartlarda kabul gören ve dillere ilişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesinin yetkinlik derecelendirmesine denk gelen Fit A1 sınavını tamamlayan öğrencilerimiz bu başarıları ile Almancayı yetkin biçimde öğrendiklerini kanıtlamış oldu.

Modafen Ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

10 Mayıs 2022 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not