Öğrencilerimiz Çekmeköy Belediyesindeydi ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz Çekmeköy Belediyesindeydi

4. Sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersi “İnsanlar ve Yönetim” ünitesindeki  “yaşadığı yerin yerel yönetim birimlerini tanır”  kazanımını daha iyi öğrenebilmeleri için Çekmeköy Belediye’sine gittiler. Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Epli öğrencilere konferans salonunda; belediyenin görevlerini, kamu hizmetlerinin yürütülmesinde yerel yönetimin rolünü, kamuoyunun yerel yönetime etkisini örnekler vererek seviyeye uygun olarak açıkladı. Zabıta Müdürü ve Özel Kalem Müdürü de yaptıkları hizmetleri anlattılar. Öğrenciler de öğrenmek istedikleri konularda sorular sorarak yanıtlarını aldılar.

24 Nisan 2015 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not