Öğrencilerimiz Cam Ocağı’nda ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz Cam Ocağı’nda

İlkokul 4.sınıf öğrencilerimiz, fen ve teknoloji dersinde gördükleri “Maddeyi Tanıyalım” ünitesi ile ilişkili olarak uluslararası cam ve güzel sanatlar merkezi olan Beykoz’a bağlı Öğümce köyündeki cam ocağını ziyaret ettiler. Birbirinden güzel cam objelerin üretildiği, cam eğitiminin verildiği bu kurumda öğrenciler, alevle şekillendirme sunusunu ve akışkan camın katılaşmasını izlediler. Aynı zamanda atölye çalışmasında renkli camlarla desen oluşturarak kendi becerilerini ve yaratıcılıklarını ortaya koyan öğrencilerimiz, yeşil şişelerini de yanlarına alarak katıldıkları atölyede, camın geri dönüştürülebilir bir malzeme olduğunu dekoratif objelere dönüştürülen şişelere tanık olarak deneyimlediler. Bu geziden büyük bir keyifle ayrıldılar.

11 Kasım 2014 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not