Öğrencilerimiz, Buğdayın Ekmek Olma Yolculuğuna Eşlik Etti ⋅ Modafen

Öğrencilerimiz, Buğdayın Ekmek Olma Yolculuğuna Eşlik Etti

1. sınıf öğrencilerimiz 17 Şubat 2020 Pazartesi günü İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunan İstanbul Halk Ekmek Fabrikası’nı ziyaret etti.Buğdayın ekmek olma yolculuğuna eşlik eden minik öğrencilerimiz, ekmek üretiminin tüm aşamalarını yerinde gözlemleyerek öğrenme fırsatını yakaladılar.

El değmeden üretilen ekmeklerin İstanbul’a dağıtım aşamasını da yerinde inceleyen öğrencilerimiz, keyifli ve verimli geçen bir gezinin ardından, kendilerine hediye edilen taptaze ekmekler ile okullarına döndüler.

Öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da zengin bir birikime sahip olmalarını amaçlayan okulumuz bu amaçla düzenlediği gezilerle, öğrencilerimize yeni yerler tanıtmaya ve onların hayata daha geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaya devam edecek.

21 Şubat 2020 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not