Öğrencilerimiz, Buğdayın Ekmek Olma Yolculuğuna Eşlik Etti

1. sınıf öğrencilerimiz 17 Şubat 2020 Pazartesi günü İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunan İstanbul Halk Ekmek Fabrikası’nı ziyaret etti.Buğdayın ekmek olma yolculuğuna eşlik eden minik öğrencilerimiz, ekmek üretiminin tüm aşamalarını yerinde gözlemleyerek öğrenme fırsatını yakaladılar.

El değmeden üretilen ekmeklerin İstanbul’a dağıtım aşamasını da yerinde inceleyen öğrencilerimiz, keyifli ve verimli geçen bir gezinin ardından, kendilerine hediye edilen taptaze ekmekler ile okullarına döndüler.

Öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da zengin bir birikime sahip olmalarını amaçlayan okulumuz bu amaçla düzenlediği gezilerle, öğrencilerimize yeni yerler tanıtmaya ve onların hayata daha geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaya devam edecek.

21 Şubat 2020 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not