Öğrencilerimiz Alman İzlerini Sürmeye Devam Ediyor

13 Mayıs Salı günü 6. sınıf Almanca öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Beyoğlu’nun yolunu tuttular. Burada Goethe Institut’ü ziyaret eden öğrencilerimiz, önce kütüphaneyi gezdiler ve burası hakkında Almanca bilgi aldılar. Elindeki Almanca yol tarifleri eşliğinde sokak sokak Alman mimarisinin örneklerini bulan öğrencilerimiz keyifli bir gün geçirdiler.

5. sınıf Almanca öğrencileri ise Nişantaşı’ndaki “Backhaus”un yolunu tuttu. Almanların ünlü pastanesinde siparişlerini Almanca veren ve tüm günü Almanca konuşarak geçiren öğrencilerimiz, enfes yemeğin ardından okulumuza geri döndüler.

27 Mayıs 2014 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not