Öğrenci Komitesi’nden Sosyal Sorumluluk Projeleri İçin İlk Adım ⋅ Modafen

Öğrenci Komitesi’nden Sosyal Sorumluluk Projeleri İçin İlk Adım

Modafen Öğrenci Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında planladığı ziyaretlerin ilkini Sabancı Vakfı tarafından düzenlenen “Ekim Zamanı Buluşma Zamanı” sempozyumuna katılarak gerçekleştirdi.

Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk platformu olan Sabancı Vakfı tarafından Sabancı Center’da bu yıl 12.’si düzenlenen “Ekim Zamanı Buluşma Zamanı” sempozyumuna katılan Komitemiz, onlarca proje arasından seçilen ve hikayeleri paylaşılan 10 projeyi dikkatle takip etti. Öğrenci Komitesi’nin etkili girişimleri sonucu davet edilen komite üyelerimiz, proje sahipleriyle görüşmeler yaparak bilgi aldı ve proje sahiplerini okulumuzda gerçekleştirilecek olan Modafen Talks etkinliğine davet etti.

Sabancı Center’da, 12 yıl boyunca Sabancı Vakfı tarafından desteklenen tüm kurum temsilcilerinin davetli olduğu buluşmaya 78 kurumdan 200’ün üzerinde davetli katılım sağladı.

24 Ekim 2019 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not