Modafen’s Got Talent Birincisi Alara Çiftçi ile Küçük Bir Söyleşi ⋅ Modafen

Modafen’s Got Talent Birincisi Alara Çiftçi ile Küçük Bir Söyleşi

26 Aralık 2012 Çarşamba günü konferans salonunda gerçekleştirilen Modafen’s Got Talent gösterisinde öğrencilerimiz birbirinde güzel performanslar sergilemişti. Bu öz güvenlerinden ötürü hepsi büyük bir tebriği hak etti. Öğrencilerimiz, Modafen eğitiminin kültür, sanat ve sporla kısacası sosyallikle nasıl birleştiğini bir kez daha göstermiş oldular.

Tüm performanslar beğeniyle takip edildi. Bu kadar güzel performansın en çok da jüri üyelerimizin işini zorlaştırdı. Birinciyi belirlemek hiç de kolay olmamıştı. Dört jürimizin puanlamasının ardından, Modafen’s Got Talent’ın birincisi sempatik dansıyla 4B sınıfından Alara Çiftçi#313 olmuştu. Bu birinciliğin ardından Alara Çiftçi’nin mutluluğunu tüm Modafen ailesiyle paylaşmak istedik ve fotoğrafçılık öğretmenimiz Ilgın Yaroğlu, yeteneğimizle küçük bir söyleşi gerçekleştirdi.

I. Yaroğlu: Güzel performansından ötürü tebrik ederim. Öncelikle güzel dansını hangi şarkı ile sergilediğini merak ediyorum.

A. Çiftçi: Jennifer Lopez’in 2005 yılında kaydettiği J. Lo. albümünde yer alan “Get Right” şarkısı eşliğinde dansımı gerçekleştirdim.

I. Yaroğlu: Şarkı ile uyumun çok güzeldi, peki neden bu şarkı?

A. Çiftçi: Çünkü aklımdaki ritme çok uyum sağlıyordu.

I. Yaroğlu: İzleyenlere güzel bir koreografi sunduğunu düşünüyorum. Nasıl hazırlandın?

A. Çiftçi: Kendi koreografimi oluşturdum ve odama kapandım, kulaklığımı taktım, aynanın karşısına geçerek denemeler yaptım.

I. Yaroğlu: Birinci olacağını tahmin ediyor muydun?

A. Çiftçi: Tabii ki içimde bir his vardı. Son performans sergilenirken gidip makyajımı tazeledim.

I. Yaroğlu: Sahnede çok rahat gözüküyordun. Heyecanlanmadın mı?

A. Çiftçi: Hiç heyecanlanmadım çünkü yarışmalara alışığım. Daha önce pek çok kez buz pateni yarışmalarında yer aldığım için sahnede heyecanlanmadım.

I. Yaroğlu: Tüm arkadaşların güzel performanslar sergiledi ve sen de birinci oldun. Birinci olduğunu ilk duyduğunda neler hissettin?

A. Çiftçi: Kalbim duracak sandım. Çok heyecanlandım.

I. Yaroğlu: Biliyorsun ki “Got Talent” bütün dünyada gerçekleştirilen, popüler bir yarışma, Türkiye televizyonlarında da büyük ilgi görüyor. Televizyon programına da katılmayı düşünüyor musun?

A. Çiftçi: Hiç düşünmüyorum, katılmak istemem. Çünkü okulda tanıdığım, sevdiğim öğretmenlerim, arkadaşlarım olduğu için bu yarışmada yer aldım.

I. Yaroğlu: Küçük söyleşimizin sonuna geldik. Seni tekrar tebrik ediyoruz. Son olarak özellikle teşekkür etmek isteğin birisi var mı?

A. Çiftçi: Teşekkür ederim. Dans öğretmenim Tarhan Eroğlu’na beni çok desteklediği için özel teşekkürlerimi iletiyorum.

28 Aralık 2012 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not