Modafen’s Dream Night – Vol. 3

2016-2017 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşırken öğrencilerimizin büyük emekleriyle hazırlanan ve Modafen’in geleneksel hale getirdiği Modafen’s Dream Night – Vol. 3 izleyenleri adeta büyüledi.

3 Haziran Cumartesi akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen gösteri yaklaşık 1500 izleyici ile buluştu. Sahne, dekor, kostüm ve öğrencilerimizin performansları seyircilerden büyük beğeni topladı. Gösteride birçok öğrencimiz yer aldı ve öğrencilerimiz 1 yıl boyunca katılım sağladığı dans, müzik ve jimnastik gibi etkinliklerdeki kazanımlarını Modafen ailesiyle buluşturma fırsatı yakaladı. Yeteneklerini eğitim ve emekle harmanlayan çocuklarımızın her biri sahne üzerinde adeta harikalar yarattı.

Başta eğitimcilerimiz olmak üzere emeği geçen tüm öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

20 Haziran 2017 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not