Modafen’s Dream Night Cinematic – Vol. 4 ⋅ Modafen

Modafen’s Dream Night Cinematic – Vol. 4

Modafen’in geleneksel hale getirdiği “Modafen’s Dream Night” bu sene de büyük bir ilgi ve heyecanla karşılandı.

2 Haziran Cumartesi akşam Zorlu PSM’de yapılan gösteride birbirinden muhteşem danslar ve gösteriler yer aldı. 200 öğrencimizin 1 yıl boyunca çalışarak hazırlandığı ve sahne aldığı gösteriyi koreografi, dekor, kostüm ve ışık tasarımına kadar dans öğretmenlerimiz Tarhan Eroğlu ve Caner Peçenek hazırladı. Ayrıca bu muhteşem gösteride konuk dansçılar Erdi Bolat ve Fransa’nın ünlü dansçılarından biri olan Julien Derouault da sahne aldı. Öğrencilerimiz, Tarhan Eroğlu, Caner Peçenek, Oksana Paslas ve Ezgi Türdü’nün hazırladığı “Epik Sinema” konseptlerini “Cinematic” yorumu ile sergiledi.

Modafen ailesi olarak “Modafen’s Dream Night Cinematic – Vol. 4” gösterisine duyulan yoğun ilgiden dolayı tüm velilerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

5 Haziran 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not