Modafenli Yüzücülerimizin Madalya Sevinci ⋅ Modafen

Modafenli Yüzücülerimizin Madalya Sevinci

Modafen 11-12 yaş yüzme takımımız Türkiye Yüzme Federasyonu Ulusal Yüzme Gelişim Projesi Grup Yarışması’nda 14 madalya kazandı.

12-14 Nisan tarihlerinde İstanbul’da yapılan ve 509 sporcunun kulaç attığı Türkiye Yüzme Federasyonu Ulusal Yüzme Gelişim Projesi Grup Yarışması’na katılan sporcularımız yine başarılı sonuçlar aldı.

Beylikdüzü Yüzme Havuzu’nda üç gün boyunca süren yarışlarda sporcularımızın tümü madalya barajlarını geçerek kürsüdeki yerlerini aldı. Sporcularımızdan Can Oğuz, 50 metre serbesti 30;53’lük derecesiyle yüzerek 95 sporcu içerisinden ikinci oldu. Ayrıca Can Oğuz, 100 metre serbesti 1:09;84’de yüzerek 66 sporcu içerisinden büyük bir başarı elde ederek üçüncülüğe uzandı. Aras Asrak ise 400 metre serbesti 5:14;46’da yüzerek 43 sporcu arasından üçüncülüğü elde etti. Son olarak Can Oğuz, Bartu Can, Emir Elyakim ve Aras Asrak’tan oluşan 4×100 metre serbest bayrak takımımız üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

Modafen ailesi olarak yarışmalara katılarak büyük başarı gösteren ve madalya kazanan öğrencilerimiz Ahmet Eren Okumuş, Ali Külhancıoğulları , Aras Asrak, Bartu Can, Can Oğuz, Cansu Aktaş , Cem Berktaş, Ela Özkan, Emir Elyakim, Mehmet Külhancıoğulları, Şadi Demir Nokay, Tuna Yılmaz ve Zeynep Kesim’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

22 Nisan 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not