Modafenli Yüzücüler Sezona Madalya ile Başladı ⋅ Modafen

Modafenli Yüzücüler Sezona Madalya ile Başladı

Modafen yüzme okulundan seçilerek, Modafen Yüzme Kulübü’nde performans gösteren sporcularımız 2016-2017 sezonuna fırtına gibi başladılar.

26-27 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul’da yapılan ve yirmi dört kulüpten toplamda üç yüz üç sporcunun katıldığı 10-11 yaş yüzme yarışlarında Modafenli yüzücülerimizin hepsi en iyi derecelerini yüzdüler. Yüzme takımı sporcularımızdan Dilara Özcan 50 metre kurbağalamada 1 altın, 50 metre sırtüstü ve 100 metre kurbağalamada 2 gümüş, 50 metre serbest stilde 1 bronz madalyayla müsabakaların en başarılı yüzücüleri arasına girmeyi başardı.

Sezonun ilk yarışmasında büyük bir başarı gösteren Modafen yüzme takımı mart, nisan ve mayıs aylarında yapılacak olan İstanbul ve Türkiye Şampiyonaları’na hazırlanmaktadır.

30 Kasım 2016 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not