Modafenli Yüzücüler İstanbul’u Yarıfinale Taşıdı ⋅ Modafen

Modafenli Yüzücüler İstanbul’u Yarıfinale Taşıdı

Modafen Yüzme Kulübü disiplinli ve özverili çalışmalarının karşılığını üstün performansları neticesinde almaya devam ediyor.

4-5 Şubat tarihlerinde Bursa’da yapılan ve 11 ilden 483 sporcunun mücadele ettiği Analig Yüzme Yarışlarında, Modafen Yüzme Kulübü lisanslı yüzücüleri ile sezondaki en iyi derecesini aldı. İstanbul takımında yer alan 11 Modafenli yüzücümüz madalya ve puan katkılarıyla İstanbul’u bayan ve erkek kategorilerinde bir üst tura taşımayı başardı. Ceyda Özcan 50 metre kurbağalamada ikinci, Defne Duru Dilek 100 metre kelebekte ve 4×100 metre serbest bayrak takımında ikinci olarak kürsüdeki yerlerini aldı. Aynı zamanda Duru Yılmaz, Defne Duru Dilek ve Can Adanır başarılı performanslarıyla bayrak takımlarına girmeye hak kazanarak yarışmada kulaç attı.

11-12 Mart tarihlerinde Kocaeli’de yapılacak olan yarı final yarışlarında mücadele edecek olan sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

İstanbul takımında yer alan Modafen Yüzme Kulübü sporcularımız:

 1. Zeynep Kesim
 2. Tuna Yılmaz
 3. Can Oğuz
 4. Duru Yılmaz
 5. Ela Özkan
 6. Han Kuday
 7. Arda Toros Altıntaş
 8. Ceyda Özcan
 9. Defne Duru Dilek
 10. Azra Dinler
 11. Can Adanır
6 Şubat 2017 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not