Modafenli Utku Kurtdere, %100 Burslu olarak Florida State Üniversitesinde

11. sınıf sayısal öğrencimiz Utku Kurtdere, akademik ve spor hayatındaki başarılarını %100 burslu olarak Florida State Üniversitesinde sürdürecek.

Modafen Lise Yüzme Takımı öğrencilerimizden Utku Kurtdere; Harvard, Princeton ve Yale gibi birçok tanındık üniversitenin de yer aldığı 18 okul ile görüştü.

Utku Kurtdere bu görüşmelerin ardından başarılı yüzme programı sayesinde son 4 sene içinde yüzme sporu ve aynı zamanda akademik alanda da yükselen bir grafik çizen, Division 1’de 14. sırada yer alan Florida State Üniversitesini seçtiğini açıkladı.

College Swimming sitesindeki profili üzerinden kendisine ulaşan Florida State Üniversitesi Kurtdere’ye; %100 burslu eğitim teklifinin yanı sıra Atlantic Coast Conference (ACC) Erkek Yüzme Takımı’nda olacağının da garantisini verdi.

Modafen olarak A-tipi Eğitime verdiğimiz önemin öğrencilerimizin hayatlarına bu şekilde dokunması ve onların geleceğine yön veren fırsatlar açmasından mutluluk duyuyoruz.

Öğrencimiz Utku Kurtdere’yi tebrik ediyor, akademik ve spor hayatındaki başarılarının devamını diliyoruz.

20 Ağustos 2020 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not