Modafenli Saka, Olimpiyat Töreninde Türk Bayrağını Taşıyacak

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu , okulumuzun 12. sınıf, 2339 numaralı öğrencisi ve milli yüzücümüz Berke Saka’nın, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nın açılış töreninde Türk bayrağını taşıyacak iki isimden biri olacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 23 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek açılış töreninde Türk bayrağını, milli yüzücüler Merve Tuncel ve Berke Saka’nın taşıyacağını belirtti.

Kasapoğlu açıklamasında, “Gençliğimiz en büyük hazinemiz. Ay-yıldızlı şanlı bayrağımız, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nın açılış töreninde kafilemizin en genç iki sporcusuna emanet. Merve ve Berke, bu gurur sizin; bu mutluluk hepimizin.” ifadelerine yer verdi.

Organizasyonda 200 metre sırtüstünde havuza girecek 18 yaşındaki Berke Saka ile 400, 800, 1500 metre serbest stilde yüzecek 16 yaşındaki Merve Tuncel, açılış töreninde kafilenin en önünde yer alacak.

Modafen Ailesi olarak Avrupa Şampiyonu olan ve Türk bayrağını gururla taşıyan öğrencimizi tebrik ederiz.

21 Temmuz 2021 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not