Modafenli Öğrencilerden Rus Kültür Merkezi Gezisi ⋅ Modafen

Modafenli Öğrencilerden Rus Kültür Merkezi Gezisi

6. sınıf Rusça öğrencileri, öğretmenimiz eşliğinde Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü, Rus Kültür Merkezine gittiler.

Üniversiteyi ziyaret eden öğrencilerimiz, önce kampüsü gezerek, bilgi aldılar. Rusça bölümü öğrencileri çocuklarımıza Rus kültürü ve edebiyatı hakkında hazırladıkları sunumu yaptılar. Öğrencilerimiz de onlara ünlü Rus şairi Puşkin’in bir şiirini okudular ve hep birlikte interaktif oyunlar oynadılar. Oyunların sonunda öğrencilerimize küçük hediyeler verilirken gezi sonunda öğrencilerimiz kendileri için hazırlanan yemekleri de yemeği ihmal etmedi.

Yaşayarak öğrenme amacıyla gerçekleştirilen gezide, öğrencilerimiz Rusça ile iç içe bir gün geçirdi.

31 Mayıs 2018 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not