Modafenli Berkay Yılmaz %100 Burslu olarak Gannon Üniversitesi’nde

İlkokul 1. sınıftan itibaren Modafen çatısı altında başladığı ve 8 yaşından itibaren basketbol antrenmanlarıyla 12 yıl boyunca oldukça başarılı bir şekilde sürdürdüğü akademik hayatını 2016-2017 eğitim öğretim yılında yoğun basketbol programına rağmen SBS’de 489 gibi yüksek bir puan alarak taçlandıran 105 numaralı öğrencimiz Berkay Yılmaz, Modafende lise hayatı boyunca aynı yüksek akademik performansı sergilemiş; Modafenin A- tipi eğitim ve öğretim anlayışı çerçevesinde bir yandan akademik hayatını üstün başarıyla sürdürürken diğer yandan Fenerbahçe Spor Kulübü ve Türkiye Milli Basketbol takımlarının ağır antrenman ve müsabaka programlarına devam etmiştir. 2019-2020 yılı mezunu öğrencimiz Berkay Yılmaz, bu başarılı spor kariyeri ve akademik hayatına Gannon Üniversitesi’nde %100 burslu olarak devam edecektir.

Öğrencimiz Berkay Yılmaz ile gurur duyuyor; bu yeni yolda, spor kariyeri ve akademik hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

14 Mart 2022 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not