Modafenli Öğrencilerimiz Milli Takımımızın Dünya Kupası Aday Kadrosuna Dahil Edildi

Fenerbahçe formasıyla potada mücadele eden 12. sınıf öğrencilerimizden 105 numaralı Berkay Yılmaz ve 2337 numaralı Sayhan Yetkin, 19 Yaş Altı Milli Takımımızın Dünya Kupası aday kadrosuna dahil edildi.

FIBA 2021 19 Yaş Altı Erkekler Dünya Kupası, 3-11 Temmuz tarihleri arasında Letonya’nın Riga ve Daugavpils şehirlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Modafenli Yılmaz ile Yetkin’in bu organizasyonda görev alması bekleniyor.

Millilerimiz gruptaki ilk maçını 3 Temmuz Cumartesi günü ABD ile oynayacak. Gruptaki ikinci maçında 4 Temmuz’da Avustralya ile karşılaşacak 19 Yaş Altı Milli Takımımız, 6 Temmuz’da da Mali ile mücadele edecek.

2019 yılında düzenlenen U16 Avrupa Şampiyonası’nı beşinci sırada tamamlayan Millilerimiz, Kupası’na katılma hakkını elde etmişti.

FIBA 2021 19 Yaş Altı Erkekler Dünya Kupası’nda gruplar şu şekilde oluştu:

A Grubu: Kanada, Litvanya, Japonya, Senegal

B Grubu: Letonya, Sırbistan, İran, Porto Riko

C Grubu: İspanya, Fransa, Kore, Arjantin

D Grubu: Türkiye, ABD, Avustralya, Mali

 

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor ve kendilerine başarılar diliyoruz.

 

 

26 Mayıs 2021 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not