Modafenin Geleneksel Cupcake Günü Rengârenk Geçti ⋅ Modafen

Modafenin Geleneksel Cupcake Günü Rengârenk Geçti

Modafenin geleneksel hâle getirdiği birçok etkinlikten sadece biri olan “Cupcake Günü” geçtiğimiz salı günü okulumuzda büyük bir görsel şölen hâlinde yapıldı.

Her sene öğrencilerimize renkli ve lezzet dolu bir gün geçirtmek maksadıyla düzenlenen Cupcake Günü belirli konseptler ile sunuma çıkıyor. Bu sene de Alice Harikalar Diyarında konseptinden esinlenerek “Modafen in Wonderland Cupcake Party” olarak sunuldu. Geleneksel hâle gelen ve renk harmonisinin yaşandığı bu tatlı, eğlenceli ve iştah kabartan Cupcake Günü için resim öğretmenlerimiz tarafından okulumuzun giriş katına Alice’in Harikalar Diyarı resmedildi ve öğrencilerimiz tarafından yapılan cupcake resimleri sergilendi. Öğrencilerimize sabah kahvaltısı ve öğle yemeğinden sonra ara öğün olarak verilen cupcaklere ilgi oldukça büyüktü. Ayrıca rengârenk ve lezzet dolu bugünde, aralık ayı içerisinde doğan 1. sınıf öğrencilerimizin doğum günleri de kutlandı. Doğum günü olan 1 sınıf öğrencilerimiz, hazırlanan renkli keklerin üzerinde bulunan mumları neşe içerisinde üfleyerek doğum günü heyecanını çok sevdiği arkadaşları ile paylaştı.

Aralık ayı içerisinde doğan 1. sınıf öğrencilerimiz:

 • Akın Taha Ateş
 • Ayşe Ela Toğlukdemir
 • Dora Çetin
 • Ece Selçuk
 • Elvin Yaroğlu
 • Maya Deniz Öztürk
 • Murat Arda Durmaz
 • Ömer Adalı

Birçok heyecanın bir arada yaşandığı Geleneksel Modafen Cupcake Günü, diğer lezzet dolu Cupcake Günü gelene kadar kendinden oldukça söz ettireceğe benziyor.

8 Aralık 2016 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not