Modafen’den Vücut Geliştirme ve Fitness Semineri ⋅ Modafen

Modafen’den Vücut Geliştirme ve Fitness Semineri

Modafen Kondisyonerlik Birimi gerçekleştirdiği “Vücut Geliştirme ve Fitness Eğitim Semineri” ile farklı bir etkinliğe imza attı. Okulumuzda yapılan seminere, vücut geliştirme ve fitness’a ilgi duyan pek çok profesyonel sporcu ve antrenör katıldı.

Teorik ve pratik eğitimlerin yer aldığı seminer iki gün sürdü. Dünyada ses getirmiş birçok profesyonel sporcuya ve antrenörlerine beslenme, gıda takviyesi ve antrenman konularında danışmanlık yapan Dr. Salim Şatır tarafından gerçekleştirilen seminerde, dünyaca ünlü bir sporcuyu konuk etmenin de gururunu yaşadık.

Salim Satır’ın danışmanlık yaptığı sporculardan biri olan, Nutrex ve Flex gibi tanınmış markaların sponsorluğunu üstlendiği Zack Khan, bu seminer için ülkemize geldi. Vücut geliştirme alanında uluslararası birçok yarışmada derece elde etmiş ve dünyada hatırı sayılır bir fan topluluğuna sahip olan Zack Khan, “Vücut Geliştirme ve Fitness Eğitim Semineri”nde tecrübelerini katılımcılarımızla paylaştı.

“Vücut Geliştirme ve Fitness Eğitim Semineri”nde etkili antrenman, sporcu beslenmesi, gıda takviyeleri gibi konular katılımcılar ile birlikte teorik ve pratik olarak işlendi. Bu alanda dünyada ses getirmiş kişiler tarafından eğitim almanın ayrıcalığını yaşayan katılımcılarımız, sertifikalarını alarak semineri sonlandırdılar.

12 Kasım 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not