Modafen’den Milli Takıma! ⋅ Modafen

Modafen’den Milli Takıma!

Okulumuz 10. sınıf öğrencisi olan 2738 numaralı Doruk Çalıkoğlu, son derece önemli bir başarıya imza attı. Çalıkoğlu, 3-7 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen tenis turnuvasında gösterdiği performansla 16 yaş milli takımına girmeye hak kazandı.

Genç tenisçi, büyük bir azim ve gayretle mücadele ettiği turnuvada rakiplerini geride bırakarak adını milli takım kadrosuna yazdırmayı başardı. Bu önemli başarı, sadece Doruk Çalıkoğlu’nu değil, bizleri de çok mutlu etti.

Çalıkoğlu, Almanya’nın Hamburg kentinde 19-23 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Summer Cup’ta ülkemizi temsil edecek. Bu uluslararası organizasyonda göstereceği performansla Türk sporuna yeni zaferler kazandıracağına inanıyoruz.

Modafen olarak Doruk Çalıkoğlu’nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine olan güvenimiz tam!

11 Haziran 2024 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not