Modafen’den Emory Üniversitesine Uzanan Başarı Hikayesi

Tenis kariyerini ve akademik hayatını başarıyla bir arada sürdüren ve bu yıl 12. sınıfa geçen öğrencimiz Mina Nur Toğlukdemir, Amerika çapında US News akademik başarı listesinde 21. sırada yer alan Emory Üniversitesinden kabul aldı.

5. sınıf itibariyle Modafen’de eğitim gören ve Optimum Tenis Akademisi sporcusu olan öğrencimiz Mina Nur Toğlukdemir, başarılı akademik hayatının yanı sıra spor kariyerinde de ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza attı.

Toğlukdemir, yoğun tenis antrenmanlarına devam edip, ulusal ve uluslararası pek çok turnuvada yer alırken, Modafen’in A-tipi eğitim sistemi sayesinde derslerine de aksatmadan devam etme fırsatını buldu.

Tüm bu çalışmaların neticesinde Toğlukdemir; MIT, Columbia ve Princeton gibi dünyanın önde gelen üniversiteleri ile görüşmeler yaptı. Akademik olarak üst seviyede bir okulda akademik hayatını sürdürmek, aynı zamanda tenis kariyerine de devam etmek adına kadın tenis takımının 7 Ulusal Şampiyonluğu bulunan ve ‘The Harvard of the South’ olarak anılan Emory Üniversitesinde karar kıldı.

Modafen Ailesi olarak, öğrencimizi, genç yaşındaki bu azmi ve başarılarından dolayı kutluyor ve hayatı boyunca başarılarının devamını diliyoruz.

6 Ağustos 2020 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not