Modafen’de Yeni Yıl ⋅ Modafen

Modafen’de Yeni Yıl

Modafen’de mutluluk ve başarı ile geçirdiğimiz bir yılın ardından, 2016’yılına da yine mutluluk ve başarı parolası ile devam edeceğiz.

Yeni hikâyelerle kapımızı çalan 2016 yılına “hoş geldin” demek için öğretmen, personel ve yönetimimiz Modafen’de bir araya geldik.

Sucuk ekmek, sıcak şarap, yılbaşına özel hazırlanmış ikramlar, öğretmenlerimizin canlı müzik performanslarından sonra tombala ve karaoke partisi ile kutlamalarımıza son noktayı koyduk.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk ve sağlık getirmesi dileğiyle Modafen Ailesi olarak yeni yılınızı kutlar, 2016 yılının herkes için sağlıklı, mutlu, başarı ve spor dolu bir yıl olmasını temenni ederiz.

12 Ocak 2016 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not