Modafen’de Yeni Yıl

Modafen’de mutluluk ve başarı ile geçirdiğimiz bir yılın ardından, 2016’yılına da yine mutluluk ve başarı parolası ile devam edeceğiz.

Yeni hikâyelerle kapımızı çalan 2016 yılına “hoş geldin” demek için öğretmen, personel ve yönetimimiz Modafen’de bir araya geldik.

Sucuk ekmek, sıcak şarap, yılbaşına özel hazırlanmış ikramlar, öğretmenlerimizin canlı müzik performanslarından sonra tombala ve karaoke partisi ile kutlamalarımıza son noktayı koyduk.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk ve sağlık getirmesi dileğiyle Modafen Ailesi olarak yeni yılınızı kutlar, 2016 yılının herkes için sağlıklı, mutlu, başarı ve spor dolu bir yıl olmasını temenni ederiz.

12 Ocak 2016 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not