Modafen’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı ⋅ Modafen

Modafen’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı

Modafen’de okula merhaba zili bugün 2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlangıcı için çaldı. Tüm Modafen Ailesi okulun ilk gününün heyecanı ve keyfini bir arada yaşadı. Öğrencilerimize tekrar kavuşmanın mutluluğunu yaşadığımız bu güzel günde, öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile beraber özlem giderirken, ailemize yeni katılan öğrencilerimiz de arkadaşlarıyla hemen kaynaşmayı başardılar.

Yaptığımız bu yeni başlangıç ile tüm öğrencilerimiz yeni arkadaşlıkların, yeni ufukların ve yeni bir dünyanın penceresini aralamış oldular. Modafen ailesi olarak 2015-2016 eğitim-öğretim yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederiz.

14 Eylül 2015 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not