Modafen’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı

Okula merhaba zili bugün bir kez daha Modafen koridorlarında yankılandı. 2016-2017 eğitim-öğretim yılının başlangıcını müjdeleyen bu zil ile beraber bütün Modafen Ailesi, okulun ilk gününün heyecanını ve mutluluğunu bir arada yaşadı. Bu güzel günde öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile birlikte özlem giderirken, gün geçtikçe daha da büyüyen ailemize yeni adım atan öğrencilerimizin yeni arkadaşlarıyla çabucak kaynaştığını görmek mutluluk vericiydi.

Yapılan bu yeni başlangıç ile bütün öğrencilerimiz yeni dostlukların, yeni ufukların ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamış oldular. Modafen Ailesi olarak 2015-2016 eğitim-öğretim yılının her sene olduğu gibi en başta sağlık, mutluluk ve artan başarılarla geçmesini temenni ederiz.

19 Eylül 2016 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not