Modafen’de Verimli Ders Çalışma Seminerleri ⋅ Modafen

Modafen’de Verimli Ders Çalışma Seminerleri

Modafen öğrencileri, her yaş grubuna göre sınıflara ayrılarak “Verimli Ders Çalışma Semineri”ne katıldı. Öğrencilerimiz, başarıya giden yol için, doğru ders çalışma tekniklerini öğrendiler.

2012-2013 eğitim-öğretim yılına yönelik seminerler Ekim ayı içerisinde gerçekleştirildi ve bir hafta boyunca devam etti. Tüm sınıflar, planlanan gün ve saatlerde konferans salonundaki yerlerini alarak aktarılan bilgileri pürdikkat dinlediler. Çok çalışmanın değil doğru ve zevk alarak çalışmanın verimliliğine dikkat çekilen seminerde, konsantrasyonun ve arkadaşlık ilişkilerinin önemi vurgulandı. Dünya çapında, kendi alanlarında başarılı olmuş kişilerin çalışma tekniklerine de değinildi, başarı öykülerindeki benzerlikler dikkat çekiciydi. Başarılı ve mutlu olanların ortak paydası, hayallerinin peşinden gidecek gücü bulmalarıydı.

Modafen öğrencileri, seminerlerden hayallerinin peşinden gitmek coşkusu, çalışma azmi ve en önemlisi çalışma bilinci ile ayrıldılar. Böylece yaptıkları işlerden zevk alan, sürekli gelişmeyi benimseyen, sosyal yönleri güçlü, A-tipi bireyler olarak toplumdaki yerlerini alacaklarının bilincine ulaştılar.

23 Ekim 2012 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not