Modafen’de Verimli Ders Çalışma Seminerleri

7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz; öğretmenlerimiz Taylan Filiz, Mehmet Durmaz ve psikoloğumuz Can Gezgör eşliğinde “Verimli Ders Çalışma Semineri” gerçekleştirdiler. Öğrencilerimiz bu seminerde, başarıya giden yol için doğru ders çalışma tekniklerini öğrendiler.

Çok çalışmanın değil, doğru ve zevk alarak çalışmanın verimliliğine dikkat çekilen seminerde, konsantrasyonun ve arkadaşlık ilişkilerinin önemi üzerinde duruldu. Kutulama, tikleme, beyaz kâğıt gibi ders çalışma tekniklerinin de anlatıldığı seminerde doğru ve sistemli ders çalışmanın önemi bir kez daha vurgulandı.

TEOG ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı seminer, öğrencilerin sorularının cevaplanması ile son buldu. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz bu seminerden; hayallerinin peşinden gitmek coşkusu, çalışma azmi ve en önemlisi çalışma bilinci ile ayrıldılar. Böylece yaptıkları işlerden zevk alan, sürekli gelişmeyi benimseyen, sosyal yönleri güçlü, A-tipi bireyler olarak toplumdaki yerlerini alacaklarının bilincine ulaştılar.

30 Eylül 2014 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not