Modafen’de Veli Gastronomi Etkinliği Yapıldı

Her ay okulumuzda yapılacak olan Veli Gastronomi Etkinliğinin ilki 15 Aralık Cumartesi günü velilerimizin büyük ilgisi ile gerçekleşti.

“Yeni Yıl” konsepti ile birincisi yapılan etkinliğin ilk gurubunda Kurabiye Hamuru Hazırlama Teknikleri – Kurabiye Hamuru Pişirme Teknikleri ve Şeker Hamuru İle Kurabiye Süsleme Teknikleri gösterildi. Velilerimizin uygulamalı olarak öğrendiği tekniklerin yanı sıra kendilerinin de bireysel olarak kattığı bilgi ve teknikler ortaya çıkan ürünlerin görselliğini ve lezzetini ikiye katladı. Etkinlik süresince bilinen bilgi ve teknikler paylaşılırken, mutfak üzerine sohbet edildi, kurabiye hamuru ve süsleme teknikleri hakkında merak edilen sorular cevaplandırıldı. Her anın keyifle geçtiği ve büyük emeklerin verildiği “Yeni Yıl” konseptli ilk etkinliğimizde ürünleri son hale getiren velilerimizin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yapım aşamasından, süsleme aşamasına ve paketleme aşamasına kadar ürünleri son haline getiren velilerimizi tebrik ederiz.

16 Aralık 2018 Pazar
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not