Modafen ve EdukaKids’te Tiyatrolu Günler

27 Mart Dünya Tiyatro Günü kapsamında, Drama Bölümümüz tarafından hazırlanan etkinlikler öğrencilerimizi tiyatro ile buluşturdu. Tiyatronun farklı kollarını tanıyan öğrencilerimiz, gün boyunca tiyatronun tadına vardılar.

26 Mart 2013 Salı günü “Karagöz & Hacivat” ile başlayan etkinlikler, 27 Mart 2013 Çarşamba günü “MiM Depo” grubunun birbirinden güzel pandomim gösterileri ile devam etti. “Atom ile Bıdık” ve “Bir Varmış MiM Varmış” oyunlarını öğrencilerimizle buluşturan MiM Depo grubu, öğrencilerimizden büyük alkış ve beğeni topladı.

Günün sonunda ise lise öğrencilerimiz, MiM Depo ekibi ile eğlenceli bir atölye çalışması gerçekleştirdiler. Böylece, tiyatronun hayata nasıl temas ettiğine, MiM Depo oyuncuları eşliğinde yaptıkları küçük tiyatro egzersizleri ile şahit oldular.

28 Mart 2013 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not