Modafen’de Tiyatro Haftası ⋅ Modafen

Modafen’de Tiyatro Haftası

Çocuk ve gençlik tiyatroları, yarının sanatsever, iletişim sorunu yaşamayan, kendini ifade edebilen, yaratıcı ve aydınlık bireylerinin toplumda yer alabilmeleri için bulunmaktadır.

Biz de bu yolda Modafen’de fark yaratmanın bilinci ile büyüyen çocuklara dünya çapında ses getirmiş, klasikleşmiş, itibarlı ödüller almış yapımları, Türkiye’de daha önce profesyonel tiyatrolarda dahi oynanmamış oyunları, henüz çevrilmemiş metinleri gösteriyor, birlikte yeniden ele alarak farklı sahne tasarımlarıyla birlikte seyirciyle buluşturuyoruz.

Bu sene bir Broadway klasiği yine sahnedeydi, Aslan Kral (The Lion King) hem filminden hem de müzikalinden esinle, 2. 3. ve 4. sınıf öğrecilerimizle sahnelendi. İzleyicinsen büyük alkış alan oyun öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından oldukça beğenildi. Samed Bahrengi’nin “Küçük Kara Balık” adlı eserinden yola çıkılarak oyunlaştırılan “Kahraman Kalipso” oyunu ile 1. ve 2. sınıflarımız sahne aldı. Yaşlarının küçük olmasına karşın büyük bir iş başaran ve sahnede devleşen öğrencilerimiz büyük alkış topladı. İngilizce tiyatro kulübümüz Roald Dahl’ın Fantastic Mr. Fox adlı öyküsüyle, ortaokul tiyatro kulübümüz ise dünya tiyatro klasiklerinden oluşan “Bütün Dünya Bir Sahnedir” kolaj metni ile sahne deneyimi yaşadılar.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor, sanatın her alanında onları desteklemenin heyecanı ve mutluluğunu paylaşıyoruz.

12 Nisan 2019 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not