Modafen’de “The Weakest Link” ⋅ Modafen

Modafen’de “The Weakest Link”

Dünyada büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı “The Weakest Link” Modafen öğrencileriyle buluştu.

Bilgisine güvenen, iddialı ve “Bu zincirin en sağlam halkası ben olmalıyım” diyen 7. sınıf öğrencilerimizin arasında yaptığımız yarışmada sorular; bilim, tarih, coğrafya, sanat, matematik ve genel kültür konularından seçildi.

Her turun sonunda en fazla yanlış cevap veren öğrencinin elendiği yarışmanın finalinde Kadir Nokay ve Burak Ege Gül karşı karşıya geldi. İngilizce Bölümü tarafından düzenlenen yarışmada kazanan Kadir Nokay’a iki adet İngilizce hikaye kitabı hediye edildi.

11 Mayıs 2016 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not