Modafen’de Sports Fest Coşkusu ⋅ Modafen

Modafen’de Sports Fest Coşkusu

Tüm öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladık.

15 Mayıs Salı günü Modafen ailesi için tahsis edilen Hanefi Dilmaç Çavuşbaşı Stadı’na gidildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından spor branşlarının geçit töreni yapıldı. Ayrıca yıl içerisindeki sportif başarılarımızı anons ederek gurur kaynağımız olan öğrencilerimiz bir kez daha kutlanmış oldu. Ritmik jimnastik ve karate öğrencilerimizin hazırlamış olduğu gösteriler hep birlikte izlenirken, birbirinden güzel oyunlarla hep birlikte günün keyfi çıkarıldı. Öğrencilerimizin rodeodaki boğa üzerinde durma becerisinden, canlı langırttaki futbol heyecanına kadar özenle seçilmiş oyunlardaki performansları görülmeye değerdi. Öğretmenlerimizin Voleybol, Sumo Güreşi, Futbol, Tırmanış ve Jenga gibi bir çok oyuna dâhil olmaları eğlenceyi doruk noktaya taşıdı.

Bu güzel ve coşku dolu gün statta yenen öğle yemeği sonrasında çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu. Öğrencilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı sporla ve coşkuyla kutlaması Modafen ailesi olarak bizleri de gururlandırdı.

22 Mayıs 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not