Modafen’de Quiz Show Zamanı! ⋅ Modafen

Modafen’de Quiz Show Zamanı!

3. sınıf öğrencilerimizin İngilizce dil becerilerini geliştirmek için düzenlediğimiz Quiz Show’da beş kişiden oluşan dört grup birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Genel kültüre dayalı olan neşeli ve eğlenceli yarışmada, öğrencilerimiz bütün sorulara doğru yanıtlar verdiler.

Çekişmeli geçen yarışmanın finalinde yarışacak grupları belirlemek oldukça zor oldu. İki aşamadan oluşan yarışmada kazanan gruplar finale çıkmaya hak kazandılar. Öğrencilerimiz İngilizce seviyeleri, alan bilgileri ve genel kültürleriyle Modafen öğrencisi olmalarının ayrıcalığını bir kez daha kanıtladılar.

Tatlı rekabetin unutulmaz bir serüvene dönüştüğü etkinlikte yarışan tüm öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

24 Mayıs 2016 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not