Modafen’de Öğretmenler Günü Kutlaması ⋅ Modafen

Modafen’de Öğretmenler Günü Kutlaması

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mekteplerinin başöğretmenliğini kabul ettiği 24 Kasım 1928 günü, geçmişten günümüze kadar Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.

Modafen, Öğretmenler Günü Kutlaması ile öğretmenlerine muhteşem bir gece yaşattı. 22 Kasım Salı akşamı The Selection Design Suites Otel’de düzenlenen Öğretmenler Günü yemeğinde hep birlikte Latin dansları yapıldı. Okulumuzun İspanyolca öğretmeni Roger Sanchez’in de üyesi olduğu Latin Amerika ve Karayipler’e has müziği yaşatmak ve yaymak amacıyla ortaya çıkan Son de Küba Orkestrası’nın sahne alması da geceye ayrı bir renk kattı. Düzenlenen yemekte öğretmenlerimiz büyük bir heyecan ve coşku ile öğretmen olmanın gururunu yaşadı. Okul müdürümüz Mehmet Durak Öğretmenler Günü için yaptığı konuşmada günün anlam ve önemini vurgularken, Auguste Rodin benzetmesi ile öğretmenliğin de ne kadar kıymetli bir meslek olduğunu dile getirdi.

Modafen Öğretmenler Günü kutlaması, gönüllerince eğlenen öğretmenlerimizin memnuniyeti ile son buldu.

29 Kasım 2016 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not