Modafen’de Nostaljik Öğretmenler Günü Kutlaması ⋅ Modafen

Modafen’de Nostaljik Öğretmenler Günü Kutlaması

Modafen olarak eğitimde öncü bir kuruluş olmanın gerekliliklerinden birinin “Aile” olmak olduğunun bilincini yaşatmaya ve aşılamaya devam ediyoruz. Kendisini aydınlık nesiller yaratmaya adamış öğretmenlerimizle beraber 24 Kasım öğretmenler gününü bu sene biraz “Nostaljik” kutladık.

Günün ilk saatlerinde öğrencilerimiz en değerli hediyelerini; sevgi ve minnetlerini değerli öğretmenlerine sundular. Bu dakikalarda Modafen adeta bir çiçek ve sevgi bahçesine dönüştü.

Öğrencilerimiz ve resim öğretmenlerimiz, öğretmen portrelerinin yer aldığı bir resim sergisi hazırladılar. Bu çalışma sayesinde bizler; öğrencilerimizin gözünden öğretmenlerimizi görmenin tatlı sevincini hissettik.

Günün ilerleyen saatlerinde Marka İletişimi departmanımız tarafından yürütülen gizli ve hummalı çalışma ortaya çıkmaya başlamıştı. MİD departmanı bu sene “Nostaljik Öğretmenler Günü Kutlaması” yapmaya karar vermişti.

Modafen Cafe’de her yer danteller, eski radyolar, televizyonda oynayan Geleceğe Dönüş ve eski reklam kuşağı, 80’ler ve 90’lar konseptini yaşatan kıyafetlerimiz, altın günlerinde görebileceğiniz her çeşit yiyecek ikramı ve sürpriz hediyeler ile devam etti.

Okul müdürümüz Mehmet Durak’ın Öğretmenler Günü’nün hikâyesini, Köy Enstitülerinin bir zamanlar nasıl Cumhuriyet’in gurur kaynağı olduğunu ve kapatılmasının arkasında yatan sebepleri anlattığı konuşması ile duygulu anlar yaşadık.

Öğretmenlerimizin sergilediği neşeli gösteri ile devam eden gecenin sonunda ise öğretmenlerimizin sunduğu müzik ziyafeti ile beraber bu mutlu gecemizi sonlandırdık.

30 Kasım 2015 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not