Modafen’de Matematik Olimpiyatları ⋅ Modafen

Modafen’de Matematik Olimpiyatları

16 Ocak 2013 Çarşamba günü, öğrencilerimiz matematikle iç içe bir gün geçirdi. 1. sınıflardan 12. sınıflara kadar tüm öğrencilerimiz, matematik kabiliyetlerini çeşitli aktivitelerle gösterdi.

Modafen A-tipi eğitim sistemi temelinin önemli bir ayağını matematik oluşturuyor. Matematiğe verilen önem, her sene düzenlenen Matematik Olimpiyatları, Pi Günü gibi etkinliklerle öğrencilere yansıtılıyor.

Bu seneki olimpiyatlarda, temel matematiğin yanı sıra matematiğin sosyal hayatla ve diğer bilimlerle ilişkisine yönelik aktivitelere yer verildi. Öğrencilerimiz, matematiğin Türkçeyle, tarihle, mantıkla, görsel zekâyla, satrançla ilişkisini eğlenceli oyunlar ve etkinliklerle keşfetti.

21 Ocak 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not